Karate klub Sokol Split - Karate klub u mjestu Split

Za nova odličja: Mozzart donirao opremu Taekwondo klubu Sokol

Taekwondo Club... - Taekwondo Club Sokol Bijeljina [WTF]

SOKOL SUSEDGRAD: Krenuli od derutnog diskokluba, a sad imaju 7 lokacija za  taekwondo po Zagrebu - Zagrebački List
SOKOL SUSEDGRAD: Krenuli od derutnog diskokluba, a sad imaju 7 lokacija za taekwondo po Zagrebu - Zagrebački List

Taekwondo klub Susedgrad Sokol - Karlo Marjanović 🥇 na President Cupu u  Albaniji do 65 kg!!! U finalu je pobijedio predstavnika Rusije te time  osigurao nastup na Europskom prvenstvu! Bravo Karlo 🥳 | Facebook
Taekwondo klub Susedgrad Sokol - Karlo Marjanović 🥇 na President Cupu u Albaniji do 65 kg!!! U finalu je pobijedio predstavnika Rusije te time osigurao nastup na Europskom prvenstvu! Bravo Karlo 🥳 | Facebook

Taekwon-do klub „Sokol” iz Gradišta bio je domaćin prvenstva Hrvatske - VTV  d.o.o.
Taekwon-do klub „Sokol” iz Gradišta bio je domaćin prvenstva Hrvatske - VTV d.o.o.

Karlovčanin Matija Pahanić za TKOI Hrvatski sokol Karlovac osvojio drugo  mjesto parataekwondou - Karlovački.hr
Karlovčanin Matija Pahanić za TKOI Hrvatski sokol Karlovac osvojio drugo mjesto parataekwondou - Karlovački.hr

Velikogorička taekwondoistica Ema Bakula osigurala Svjetsko kadetsko  prvenstvo | 01Portal
Velikogorička taekwondoistica Ema Bakula osigurala Svjetsko kadetsko prvenstvo | 01Portal

Uspješno je završen prvi... - Taekwondo klub Susedgrad Sokol | Facebook

Susedgrad Sokol Pokal 2019. – Taekwondo klub Čigra

Taekwondo klub Susedgrad Sokol | Facebook

Taekwondo klub Dugo Selo: Dugoselski borci nižu medalje

Sedam medalja za Taekwondo klub Gacka na Susedgrad Sokol Pokal 2022 -  Vijesti iz Gacke
Sedam medalja za Taekwondo klub Gacka na Susedgrad Sokol Pokal 2022 - Vijesti iz Gacke

SUSEDGRAD SOKOL POKAL: Karlovačkoj Prani 13 odličja, juniori ekipno prvi –  KAŠonline
SUSEDGRAD SOKOL POKAL: Karlovačkoj Prani 13 odličja, juniori ekipno prvi – KAŠonline

Taekwondo klub Našice nastupio na 19. Susedgrad Sokol pokalu - Sportalo

Na Susedgrad Sokol pokalu osvojeno osam odličja od devet natjecatelja | Taekwondo  klub Marjan
Na Susedgrad Sokol pokalu osvojeno osam odličja od devet natjecatelja | Taekwondo klub Marjan