Home

prognoza puni primijeniti mini odbojka parobrod Autonomija Auckland

ŽOK Župa dubrovačka; Brončana medalja na prvenstvu Dalmacije u mini odbojci  i plasman na državno prvenstvo
ŽOK Župa dubrovačka; Brončana medalja na prvenstvu Dalmacije u mini odbojci i plasman na državno prvenstvo

OK Olimpik - 💙MINI ODBOJKA💙🥇 🔥NAŠ PONOS, NAŠA BUDUĆNOST🔥... | Facebook

Odbojkaška akademija Petica - Dva dana četiri utakmice, tri pobjede Mini  odbojka Crikvenica- Petica 0:3 Petica- G. Vežica 1:2 Mala odbojka Sv.  Matej- Petica 1:2 Petica- Rab 2:0 | Facebook
Odbojkaška akademija Petica - Dva dana četiri utakmice, tri pobjede Mini odbojka Crikvenica- Petica 0:3 Petica- G. Vežica 1:2 Mala odbojka Sv. Matej- Petica 1:2 Petica- Rab 2:0 | Facebook

Mini odbojka -

Odbojkaški savez CG on Twitter: "EKO mini odbojka: Raspored utakmica za  02.03.2023. https://t.co/yiE67P9MvQ" / Twitter
Odbojkaški savez CG on Twitter: "EKO mini odbojka: Raspored utakmica za 02.03.2023. https://t.co/yiE67P9MvQ" / Twitter

2.4.2022., PH MINI ODBOJKA, GRUPA E , od 9. do 12. mjesta, OK DARUVAR - ŽOK  VRBOVEC - YouTube
2.4.2022., PH MINI ODBOJKA, GRUPA E , od 9. do 12. mjesta, OK DARUVAR - ŽOK VRBOVEC - YouTube

Najmlađe porečke odbojkašice nastupile na Prvenstu Istre u mini odbojci -  Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana,  Lovreča, Kaštelira, Tara
Najmlađe porečke odbojkašice nastupile na Prvenstu Istre u mini odbojci - Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana, Lovreča, Kaštelira, Tara

Arhiva mini odbojka - drum.hr

Odigran prvi turnir prvenstva SMŽ u mini odbojci - Glina News

Mini odbojka na Kozali - Sportokracija

Završeno Prvenstvo Hrvatske u mini i maloj odbojci | zos.hr

Mini odbojka - U11 - HAOK Zagreb

Odigran 3. turnir u mini odbojci - Sisak.info portal

MINI ODBOJKA DJEČACI - PRVENSTVO ISTARSKE ŽUPANIJE 2. KOLO |  natjecanja.hos-cvf.hr
MINI ODBOJKA DJEČACI - PRVENSTVO ISTARSKE ŽUPANIJE 2. KOLO | natjecanja.hos-cvf.hr

Odbojkašice ŽOK Ivanec u kategoriji U-11 zauzele 10. mjesto na prvenstvu u mini  odbojci
Odbojkašice ŽOK Ivanec u kategoriji U-11 zauzele 10. mjesto na prvenstvu u mini odbojci

Turnir MINI odbojke 03.04. Sunja - ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA GLINE

RUKOMET 2. HRL ISTOK / ODBOJKA - ZAVRŠNICA Rukometaši kiksali, 'mini  odbojkašice' brončane - Pakrački LIST
RUKOMET 2. HRL ISTOK / ODBOJKA - ZAVRŠNICA Rukometaši kiksali, 'mini odbojkašice' brončane - Pakrački LIST

Završeno Državno prvenstvo u maloj i mini odbojci - Hrvatski odbojkaški  savez
Završeno Državno prvenstvo u maloj i mini odbojci - Hrvatski odbojkaški savez

Ženski odbojkaški klub Ludbreg bio je domaćin prvog turnira mini i male  odbojke
Ženski odbojkaški klub Ludbreg bio je domaćin prvog turnira mini i male odbojke

Toplicama 2 tri pobjede, Bedexu zagorski derbi / Zagorje.com

Škola odbojke – OK Olimpik

Igračice Kitro Varaždina osvojile broncu na jakom turniru u mini odbojci u  slovenskom Šempetru – 7Plus
Igračice Kitro Varaždina osvojile broncu na jakom turniru u mini odbojci u slovenskom Šempetru – 7Plus